Latest Posts

Vylepšite svoju jedáleň kvalitným nábytkom

30.7.2018
/
by
/
in Nezařazené
/
Comments Closed

Jedáleň je dôležitou súčasťou každého domu, ale aj bytu a je tak do nej potreba ten najlepší nábytok, ktorý bude príjemný na dotyk a zároveň bude dobre vyzerať. Takýto nábytok je však často veľmi drahý a ľudia tak siahnu po lacnejšej, nekvalitnejšej verzii. My vám však teraz ponúkame skvelý a kvalitný nábytok, ktorý je zároveň za dobrú cenu a môže si ho tak dovoliť ktokoľvek, kto chce vybaviť svoju jedáleň moderným spôsobom. Tento nábytok pritom ponúka nielen skvelý vzhľad, ale tiež veľké pohodlie, ktoré si môžete užívať každý deň pri obede, večeri alebo raňajkách.

Užívajte si každý deň svoje jedlo naplno

Stoličky používame každý deň doma, v práci alebo napríklad v škole a to na rôzne činnosti. Najviac však používame jedálenské stoličky, od ktorých očakávame nielen pohodlie, ale aj pekný vzhľad ktorý doplní interiér domu alebo bytu. Tieto jedálenské stoličky však musia spĺňať minimálne ešte jednu podmienku a to dobrú cenu, ktorá hrá pre veľa ľudí rolu. Vysoká cena je totiž pre veľa ľudí problémom, kvôli ktorému si nemôžu zaobstarať presne taký nábytok, aký hľadajú.

Read More

Hotel v Tatrách nemá chybu

19.7.2018
/
by
/
in Nezařazené
/
Comments Closed
Premýšľate o dovolenke, ale nemáte príliš radi leňošenie pri mori? Neláka vás ani cesta lietadlom? Radi by ste strávili svoju dovolenku v prekrásnej prírode, avšak neďaleko vášho domova? Chceli by ste svoju dovolenku stráviť aktívne? Prajete si, aby vaše ubytovanie bolo príjemné, komfortné, ale zároveň nie príliš drahé? To všetko a ešte oveľa viac spĺňa kongresový hotel .

Wellness

Kongresový hotel je umiestnený na križovatke hneď niekoľkých cyklistických trás, zároveň máte možnosť využiť neďalekých dvoch in-line trás a mnoho iného. Náš hotel samozrejme tiež ponúka wellnes vyžitie, to znamená, že u nás môžete využívať vnútorný bazén, ďalej treba saunu, môžete si zájsť na lymfodrenáže, kryolipolýzu, masáže a iné.
Read More

Z palubovky sa stane kvalitne elektrická zásuvka

30.12.2017
/
by
/
in Nezařazené
/
Comments Closed

Aký je rozdiel medzi jednosmerným napätím 12 či 24 V a takzvaným striedavým napätím dosahujúcim 230 V? Charakteristika opísaná ako prvá je totožná s palubným napätím v bežných automobiloch a výkon 12V alebo prinajlepšom 24V je relatívne slabý, no každopádne nedostatočný k tomu, aby sme do auta mohli pripojiť napríklad notebook, prehrávače, TV, no skrátka väčšinu používanej a skvelej elektroniky. Je to škoda, cesta alebo dlhodobejší pobyt mimo ubytovania by bol určite príjemnejší a praktickejší.

Zmeníme elektrické napätie

Striedavý prúd 230 V nájdeme v bežných elektrických zásuvkách, akými disponuje každá domácnosť. Vieme, že bez problémov do nej zapojíme v podstate každý elektro spotrebič a ten potom spoľahlivo funguje po celý čas. Teda takáto domáca elektrická zásuvka so striedavým prúdom je oveľa výkonnejšia, než elektrický výkon poskytovaný palubovkou osobného auta. Práve preto sú populárne produkty ako menic napatia cisty sinus https://www.menicnapatia.sk/sinusove-menice-14 , ktorý premení palubovku na zásuku so striedavým prúdom 230 V, akou disponuje naša izba. Palubovka sa tak zmení na kvalitný a spoľahlivý zdroj elektriny.

Read More

Poriadny výber

23.12.2017
/
by
/
in Nezařazené
/
Comments Closed

Rodičia nevedia, či sa radovať, alebo si lámať hlavu, keď príde na výber nábytku do izby pre novorodenca. Chcú, aby bola nemalá počiatočná investícia zhodnotená dobre a keď už neplánujú ďalšieho potomka, mohli potom postieľku či prebaľovací pult predať. Vsádzať na čo najlacnejší model preto nie je cesta. No ako sa rozhodnúť medzi toľkými modelmi? Aj tá najbanálnejšia vec, ako je napríklad detská ohrádka, prešla za posledné roky veľkou evolúciou. Už to nie je len klasická drevená konštrukcia so zábradlím, aké využívali vaše mamy či babky. Dnes môže rodič kúpiť komplikované modely, ktoré sa rýchlo zložia, sú kombinovateľné s postieľkou, dokonca môžu mať aj priehradky a to nielen na hračky. Primárna funkcia bezpečného hrania sa pre drobcov, ktorí nevedia obsedieť síce zostala, ale trendy sa prispôsobujú ľuďom v pohybe či v snahe ušetriť miesto. Ak je ohrádka s dobrým matracom zároveň aj postieľkou, nedivte sa. Aké kritériá máte vy? Pre správny výber je dôležité, aby ste si ich stanovili správne.

Pošlete ho aj ďalej

Kúpte vždy kvalitné modely, pretože detský nábytok je vždy žiadaný! Sú ich plné bazáre, tak prečo tam nemôže byť po čase aj ten váš, keď už ho nebudete potrebovať? Drobci rastú ako z vody a reálne sa nábytok ani nestihne opotrebovať. No vždy vyzerá lepšie ten, čo je kvalitnejší.

Read More

Váš výber odráža váš vkus

9.12.2017
/
by
/
in Nezařazené
/
Comments Closed

Keď sa pustíte do nákupu oblečenia, tak v tom veľkú úlohu hrajú vaše pocity, nápady, predstavy a hlavne váš vkus. Ak ste športový typ, tak určite nepôjdete do obchodu s elegantným oblečením. Ale čo vaše nechty? Tu je tiež otázkou to, aký štýl uznávate, a čo sa vám páči. Niekto v tomto smere má rád extravaganciu a dlhé špicaté tvary i výrazné farby. Niekto sa snaží byť nenápadný a zvolí úpravu hranatú, či okrúhlu, strih krátky a farby neutrálne. Je zábavné ako sa so svojim vkusom môžete hrať a ako je každá žena iná a sama sebou. Tomu sa hovorí výnimočnosť.

Vymeniť prirodzené za umelé?

Možno je vám proti srsti meniť vaše nechty a nahradiť ich umelými. Beriete to ako niečo, čo máte nechať tak ako je. Ale je dobré sa zamyslieť nad tým, či vaše prirodzené naozaj stoja za ukážku a sú kvalitné. Ak nie, tak za to nemôžete, pretože každý sa narodil do vienka s niečím iným. Tak prečo si v tomto smere nepomôcť a neskrášliť sa? Aj umelé dokážu vyzerať ako prirodzené a vy nestratíte na svojom sebavedomí. Práve naopak, získate.

Read More

Základom je nerez oceľ

24.10.2017
/
by
/
in Nezařazené
/
Comments Closed

Na vonkajšie schodisko sa montujú sklenené zábradlie rôznych materiálov a typov, záleží na jeho použitie. Iné materiály použijeme na výrobky pre únikové požiarne schodisko, iné zase pre výrobky ku schodisku vedúcemu na balkón, alebo terasu, alebo napríklad k domu. Avšak základom je vo väčšine prípadov nerezová oceľ, v rôznych povrchových úpravách. Prípadne je možné použiť drevenú konštrukciu . Čo sa týka výplne, tak tu záleží na želaniach klienta, prípadne požiadaviek na vlastnosti výrobku. Z materiálov je na výber opäť nerez, alebo drevo.

Vysoká kvalita pre všetky

Sklenené zábradlie je použiteľné do rôznych typov obytných i neobytných priestorov a dá sa použiť aj k vonkajším účely. Výplne týchto výrobkov sú tvrdené a úchyty sú väčšinou z niektorého druhu nerez ocele. Takže údržba týchto produktov je veľmi jednoduchá a všetko je vo veľmi vysokej kvalite a dostupnosti, ktorú si môžu dovoliť nielen bohatí klienti. Tieto výrobky sú teda veľmi obľúbené a často vyhľadávané pre ich vzhľad, kvalitu a cenu. Tento doplnok do domácnosti vám budú mnohí závidieť.

Read More

Pomôže tiež vám?

17.10.2017
/
by
/
in Nezařazené
/
Comments Closed

Na trhu je veľké množstvo nápojov, ktoré sľubujú rýchly úbytok váhy bez väčšieho snaženia. Dokonca vám môžu aj chutiť, môžete vyskúšať tie s príchuťou jahody, banánu alebo čokolády. Zo všetkých prostriedkov, ktoré si môžete kúpiť, je napodiv kokteil na chudnutie tým najlepším variantom.

Musíte vedieť ako na to

Dajte si pozor na zloženie výrobku. Nesmie sa jednať o príliš diétny nápoj bez dostatku živín alebo o klasický proteínový nápoj, ten je totiž príliš kalorický. Nebojte sa stráviť čas dôkladným preštudovaním etikety. Kokteil by mal obsahovať veľké množstvo bielkovín, aby vás dobre zasýtil a naopak menej sacharidov. Musí mať vyšší obsah vlákniny, ktorá pomáha pri trávení. Vítanou zložkou sú vitamíny a minerálne látky. Ak nájdete tieto údaje na obale, potom máte takmer vyhrané. Niektorí výrobcovia pridávajú aj bonusové prísady. Jednou takou je spirulina, ktorá patrí medzi super potraviny. Len pre vašu predstavu: jeden gram spiruliny v sebe má rovnaké množstvo vitamínov a minerálov ako kilogram ovocia. Hlavne neurobte tú chybu, že by ste pomocou nápoje nahradili pestrú stravu. Takto to určite nefunguje.

Read More

Možnosti

23.7.2017
/
by
/
in Nezařazené
/
Comments Closed

Každé jedny dámske koktejlové šaty sú určite zaujímavé a krásne. V ponuke je rôznorodé spektrum všelijakých modelov a záleží len na vkuse budúcej majiteľky, akému štýlu či strihu dá prednosť. Niektoré dámy najradšej siahajú po jednoduchých klasických modeloch, ktorými nemôžu nič pokaziť, iné majú v obľube extravaganciu, ktorú vyjadrujú aj pri nosení zvoleného typu. Do módy sa opäť vracajú šaty v riasenými sukňami, podšité tylom, vďaka ktorému majú väčší objem.

Spokojnosť

Ak váhate pri výbere nového modelu, skúste sa inšpirovať v našom bohatom katalógu, kde dozaista natrafíte na taký kúsok, ktorý Vás chytí za srdce. Naše modely sú krásne, originálne a naozaj za vynikajúce ceny, čo ocenilo už veľké množstvo našich spokojných zákazníčok.

Read More

Druhy alu kolies

13.7.2017
/
by
/
in Nezařazené
/
Comments Closed

Alu disky sú vyrábané zo zliatiny hliníka a niekoľkých ďalších ľahkých kovov. Po plechových diskoch sa používajú najčastejšie. Za nimi nasledujú kolesá zo zliatin horčíka, ale tie sa používajú skôr u závodných áut a motocyklov. Sú buď v prevedení odliatku jedného kusu alebo i multi komponentové spojené skrutkami a nitmi.

Prednosti kvalitného obutia

Hliníkové disky borbet http://www.najdisky.sk/hlinikove-disky/borbet/  majú veľmi pekné a kvalitné dizajnové prevedenie. Na trhu sú na kúpu v niekoľkých veľkostiach a to až do veľkosti 22. Veľké kolesá sa používajú predovšetkým u silnejších vozov, kde potrebujete širšie pneumatiky s nižším profilom. Hovorí sa im tiež elektróny, môžete ich zakúpiť napríklad v pneuservisoch, špecializovaných predajniach alebo si môžete vybrať z pohodlia domova na internete. Práve pri poslednej možnosti si môžete vybrať naozaj zo širokej ponuky a vďaka konfigurátoru uvidíte kolesá priamo na vašom vozidle pred ich samotnou kúpou. Vždy sa musíte riadiť údajmi, ktoré sú uvedené v technickom preukaze vášho vozidla. Sú to informácie, z ktorých budete vychádzať. Bohužiaľ tu ale nenájdete informáciu, aká je rozstup skrutiek. Kvôli tomu budete musieť do pneuservisu.

Read More

Pokroky podľa európskeho vzoru

7.7.2017
/
by
/
in Nezařazené
/
Comments Closed

http://www.hertzlease.sk/sk/vodic/cestna-asistencia-hertz-lease.html

Stalo sa už akýmsi pravidlom, že dianie na Slovensku zaostáva za európskym štandardom. A to aj vo firmách, ktoré si príklad berú najrýchlejšie, ak sa v zahraničí niečo osvedčí. Operatívny lízing je jedným z novších prevzatých trendov. Skoro žiadna firma sa totiž bez vozového parku neobíde. Vozenie tovaru, návšteva zákazníkov aj firiem. Jazda autom je každodenná záležitosť, preto by sa k výberu malo pristupovať zodpovedne. Pozerať na výkon, výbavu či veľkosť batožinového priestoru. A samozrejme, aj kazovosť. Každý deň, čo auto strávi v servise firma prichádza o peniaze. A čím ho na deň či dva nahradiť? Len pri jednom type financovania vám nahradia auto takmer okamžite. Buď na stálo alebo len ako náhradu za prenajaté vozidlo, ku ktorému máte poskladaný balíček služieb a fixnú mesačnú splátku. Pre firmu je takýto vozový park najvýhodnejší cenovo aj prakticky!

Zmena kedykoľvek

Pri operatívnom lízingu si vyberiete auto, aké potrebujete a chcete, nastavíte si služby a každý mesiac splácate. A čo keď sa niečo pokazí? Nemusíte pohnúť ani prstom! Nové auto, nové služby aj nová cena!

Read More